Slide

درباره ما

سامانه به­‌نوا آنلاین، اولین سامانه ارزیابی و درمان غیر حضوری بیماران مبتلا به اختلالات صوت، تشدید و بلع می‌­باشد. در این سامانه به صورت تخصصی شکایت بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرد. با مراجعه بیمار به سامانه و تشکیل حساب کاربری، مدارک لازم برای تشخیص اختلال و روند ارزیابی و درمان در پنل بارگذاری می­‌شود. آسیب‌­شناس گفتار و زبان(گفتاردرمانگر) براساس شکایت بیمار و نتایج ارزیابی، اهداف درمانی مختص بیمار را تعیین کرده و با کمک فیلم آموزشی و توضیحات مرتبط با روش درمانی، روند درمان را پیش می‌­برد. روزانه امکان پرسش در رابطه با روش درمانی و رفع ابهام ایجاد شده به صورت آنلاین در حساب کاربری فرد موجود است که این خدمت با هدف جلوگیری از کاهش سرعت پیشرفت درمان بیمار ارائه می‌­شود. در طول جلسات درمانی در صورت لزوم و یا بنا بر درخواست بیمار برخی از جلسات می­‌توانند به صورت حضوری در مطب و یا تماس تلفنی صوتی و تصویری برگزار شوند.

این سامانه علاوه‌بر درمان اختلالات که برای هر بیمار به صورت مجزا انجام می­‌شود، دوره­‌های آموزشی رایگان در رابطه با اختلالات مورد نظر برای عموم ارائه می‌­دهد. هر فرد می‌­تواند با مراجعه به سامانه بدون پرداخت هیچ گونه هرینه‌­ای از اطلاعات درمانی دوره­‌های آموزشی بهره ببرد.

درباره من

شمیم حسینی­‌فر
شمیم حسینی‌فر دانش آموخته­‌ی دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقطع کارشناسی ارشد آسیب شناسی گفتار و زبان(گفتار درمانی) است. وی بیش از 7 سال سابقه کار در زمینه ارزیابی و درمان اختلالات صدا در مراکز درمانی دولتی و خصوصی را دارد. علاوه‌بر تجربه بالینی در این زمینه، سوپروایزر مراکز درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران می­‌باشد. علاقه او در زمینه معرفی هرچه بیشتر رشته تحصیلی­‌اش منجر به تالیف کتاب آشنایی کاربردی با اختلالات گفتار و زبان در سال 93 شد. علاوه‌بر چاپ کتاب، او در زمینه تحقیق و پژوهش ارزیابی و درمان اختلالات صوت طرح‌­های پژوهشی متعددی اجرا کرده ­است که نتایج آن­ها در مجلات معتبر خارجی به چاپ رسیده­‌اند. برگزاری و شرکت در کارگاه‌­های آموزشی مرتبط با اختلالات صوت از دیگر فعالیت‌­های وی هستند. باتوجه به نیاز جامعه گفتار درمانی در زمینه ارائه درمان به روش غیر حضوری، وی به ساخت و فعال­سازی سامانه به­نوا، اولین سامانه آنلاین ارزیابی و درمان اختلالات صوت و تشدید و بلع پرداخته ­است.

فهرست